MINI Countryman
2.0 Cooper S White Silver Edition | ACC | H&K | PANO | Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 26.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.980,-
LEASEPRIJS: € 444,67 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.396,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Countryman |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 Cooper S White Silver Edition | ACC | H&K | PANO | Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 september 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 56.314 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,67 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-737-VK |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 600 kg |
| Gewicht: | 1.440 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- elektrisch glazen panorama-dak
- lederen bekleding
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- audio installatie premium
- bagage-scheidingsnet
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- connected services
- DAB ontvanger
- dakrails
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- head-up display
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- koplampen adaptief
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sportonderstel
- sportstuur
- stuurwiel multifunctioneel
- trekhaak met afneembare kogel
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor